שיווק בלינקדאין

שירות לינקדאין לחברות ועסקים יכול לעזור לעסק שלך להתרחב, בין אם זהו עסק גדול, בינוני או קטן. רשת הלינקדאין היא הרשת העסקית הגדולה בעולם. באמצעות הלינקדאין ניתן לבצע פעילויות קידום, שיווק ומכירות ללקוחות פוטנציאלים ממוקדים ומדויקים.

השירותים שלנו שכדאי שתכירו!

לינקדאין בוסט - קידום אורגני

השגת לידים ויצירה של חיבורים עסקיים ישירים עם בעלי תפקידים ומקבלי החלטות באמצעות פלטפורמה ייחודית.

הקמה, עיצוב וניהול דפי לינקדאין

בנייה וניהול פרופיל עסקי ודף חברה בלינקדאין וכתיבת תוכן שיווקי בלינקדאין.

קמפיינים ממומנים לרשת המדיה

ניהול וביצוע פרסום ממומן של באנרים, פוסטים מקודמים בתשלום ברשת המדיה ובניית נוכחות לחברה בלינקדאין.

הצטרפו לחברות שנהנות מפתרונות שיווק דיגיטלי B2B שמשיגות תוצאות!

מלאו פרטים ואחד המומחים שלנו יחזור אליכם

רצינו להציג לכם את לינקדאין בוסט - טכנולוגיה ייחודית לקידום אורגני בלינקדאין

פלטפורמה ייחודית שתאפשר לכם לבנות רשת קשרים איכותיות בצורה אורגנית בקרב קהל מטורגט. ולפגוש את אנשי המפתח הנכונים בחברות ובארגונים הרלוונטיים, במטרה לייצר איתם תקשורת בלתי אמצעית, לחשוף אותם למוצרים או השירותים של החברה שלכם ולבסוף להניע אותם לפעולה ליצירת קשר.

מערכת אחת חכמה שעובדת מקצה לקצה

נעים להכיר, דיגיטל אד

אנחנו שחיים את העולם הדיגיטלי המהיר והמשתנה יודעים שטכנולוגיות מידע ותקשורת, ובהן רשת האינטרנט ורשתות חברתיות שינו את הדרך שבה חברות וצרכנים מקיימים אינטראקציה ביניהם.

המרחב הדיגיטלי מציע מגוון נרחב של פתרונות וכלים ולכן חשוב לנו לבנות ביחד עם הלקוחות את התמהיל הדיגיטלי המדויק לשילוב הכלים השונים האחד עם השני בהתאם למטרותיהם, קהלי היעד אליו הם פונים ותקציב הפרסום שברשותם

אנחנו גאים לעבוד עם החברות המובילות בישראל ובעולם, ללמוד וללמד אותם על כניסה לשווקים חדשים וחשיפת מוצרים, ולהיות מובילים בתחום השיווק והקידום בלינקדאין. 

ב3 שנים האחרונות השקענו מאמצים ואנרגיות ופיתחנו טכנולוגיות חדשניות המאפשרות לחברות וארגונים להיכנס לשווקים חדשים, לחשוף מוצרים ושירותים, להשיג לקוחות חדשים וליצור נוכחות בלינקדאין.