קידום בפייסבוק

שרות הפייסבוק שלנו לעסקים קטנים ובינוניים FACEBOOK EX יכול לעזור לעסק שלך להתרחב ולגדול. דפי פייסבוק עוזרים לאנשים להתחבר לעסק שלך. מודעות פייסבוק עוזרות לאנשים לגלות את העסק שלך. פרסום ממומן בפייסבוק עוזר לך להשיג לקוחות חדשים ולבנות איתם קשרים לטווח ארוך.

השירותים שלנו בפייסבוק:

ניהול דף עסקי

אוטומציה של קמפיינים ממומנים

יצירת תוכן שיווקי

טרגוט לקוחות פוטנציאלים

אופטימיזציה של קמפיינים

דוחות מעקב

הכירו את FACEBOOK EX לעסק שלך!

FACEBOOK EX הינה פלטפורמת פרסום לניהול קמפיינים ברשתות פייסבוק ואינסטגרם באופן אוטומטי המבוססת על מערכת הפרסום בפייסבוק. בעזרתה העמוד העסקי ומודעות הפרסום  שלך נחשפים למאות עד אלפי אנשים מדי יום, המשתמשים שנחשפו לעמוד יוכלו להיות העוקבים והלקוחות החדשים שלך!

1000
השג אלפי חשיפות לעסק שלך!

FACEBOOK EX משיגה פניות חדשות לעסק באמצעות:

קמפיינים ליצירת לידים

קמפיינים לתנועה ותפוצה

קמפיינים למעורבות

קמפיינים לביקורים בחנות

רוצה להצטרף לשירות ולהביא לקוחות חדשים לעסק שלך? השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם.

התחל להתחבר ללקוחות שלך בארבעה שלבים:

1. בחר מטרה לקמפיין

כדי לבחור את מטרת המודעה הנכונה, השב לשאלה "מה התוצאה החשובה ביותר שאני רוצה לקבל ממודעה זו?" תוצאה זו יכולה להיות מכירות באתר שלך, הורדות של האפליקציה שלך או הגברת המודעות למותג.

2. הגדר קהל מפולח לקמפיין

בעזרת המידע שיש לך על האנשים שאליהם אתה רוצה להגיע, כגון גיל, מיקום או דברים רבים אחרים, בחר את הנתונים הדמוגרפיים וההתנהגויות המייצגים את הקהל שלך.

3. בחר מיקומים להצגת המודעה

בחר היכן אתה רוצה להציג את המודעה - בפייסבוק, באינסטגרם או באפליקציות ובאתרים הכלולים ב-Audience Network, או בכל המיקומים. בשלב זה ניתן גם לבחור להציג מודעות במכשירים ניידים מסוימים.

4. הגדר תקציב לקמפיין

הזן את התקציב היומי או הכולל ואת פרק הזמן שבו אתה רוצה להציג את המודעות.