ניהול רשתות חברתיות

רשתות חברתיות הפכו בשנים האחרונות לפלטפורמה מרכזית לעסקים המאפשרת להם להיות בקשר ישיר עם הצרכנים ולקדם את הפעילויות העסקיות שלהם.

השימוש ברשתות אלו מאפשר לחברות לקדם את היעדים העסקים שלהם שכוללים מיתוג וחשיפה, ניהול מוניטין, השגת לקוחות חדשים, שימור לקוחות קיימים ולבצע פעילויות פרסומיות שונות.

מה אנחנו מציעים:

אפיון ראשוני

אפיון והתאמת הפלטפורמה הדיגיטליות המתאימה לעסק שלך. זיהוי והגדרת קהלי היעד, הגדרת תקציב הפרסום והגדרת תוכנית פעולה ברשתות החברתיות הנבחרות.

התאמת מסרים

התאמת המסרים השיווקים של העסק לרוח החברתית עליו מושתתת הרשת החברתית שנבחרה.

ניהול ומעקב

ניהול הדפים העסקיים באופן שוטף, העלאת פוסטים שבועיים בהתאם למדיניות שנקבעה ובניית נוכחות לעסק ברשתות החברתיות.

הכנת תכנים

נבנה אתך תוכן קריאטיבי, והצעות ערך שיעודדו את החברים לרצות להיות מעורבים בעצמם,לשתף ולהגיב, לבצע רכישות ועוד.

נוכחות למותג

בניית נוכחות למותג, המוצר או השרות שלך במדיה הדיגיטלית. באמצעות פתרונות שיווק מגוונים ברשתות החברתיות

לרכישת חבילה להקמה וניהול רשתות חברתיות

קצת על הרשתות החברתיות המובילות:

היא רשת חברתית מקוונת שנועדה ליצירת קשרים מקצועיים ועסקיים בין משתמשיה.

היא רשת חברתית מקוונת הגדולה בעולם היא זמינה ביותר מ-70 שפות. הרשת מקשרת בין אנשים לחברים שלהם, עמיתיהם לעבודה, חבריהם לספסל הלימודים ואנשים נוספים בסביבתם.

היא אפליקציה לשיתוף תמונות וסרטוני וידאו קצרים עם חברים ומשפחה. כמו כן ניתן "לעקוב" אחרי משתמשים אחרים באמצעות הרשת החברתית של אינסטגרם, שם ניתן לצפות ולהגיב על פוסטים של אחרים. עוד מאפשר היישום הוספה של מסננים גרפיים שונים המשדרגים את חזות הפוסטים ומעניקים להם מראה שונה.

הוא אתר שיתופי של יוצרים להעלות לשתף ולצפות בסרטוני וידאו ברזולציה גבוהה ללא פרסומות.

היא רשת ויזואלית שבה תמצאו את כל מה שמהווה תחביב והשראה עבורכם. פינטרסט מאפשרת לעסקים להביא תנועה לאתר או לחנות, פינטרסט כערוץ שיווקי ויזואלי משמשת מנוע עוצמתי לקידום מוצרים ודברים שהלקוחות שלכם אוהבים.

הוא אתר אינטרנט המאפשר למשתמשים רשומים להעלות ולשתף סרטוני וידאו, מוזיקה ותוכן מקורי שונים. זהו האתר השני הנצפה ביותר באינטרנט ברחבי העולם והשלישי הנצפה בישראל.