מידע עסקי ממוקד

דיגיטל אד מציעה סל פתרונות ייחודי לפיתוח עסקי הכולל: יצירת דוחות מידע עסקי ממוקדי לקוח ולידים חמים, ברכישה לפי פילוח מוגדר מראש.

דוחות המידע המופקים כוללים מידע רב על חברות ועסקים ובכלל זה שמות אנשי קשר, תפקידים, כתובות מיל, תחומי פעילות ועוד. 

המידע מהווה פתרון מצוין לקידום מכירות, לאיתור לקוחות חדשים ולפיתוח קשרים עסקיים המותאמים ליעדי שיווק שלכם לפי דרישה וצורך.

הזמן דוחות מידע לפי פילוחים מוגדרים מראש.

מנכ"לים ובעלי חברות

הפקת דוחות מידע של מנהלי חברות בישראל לפי פילוח מוגדר מראש של הלקוח. הכולל רשימה עדכנית של מנהלי ובעלי חברות, בחברות היי-טק, בארגונים ובחברות גדולות ובכלל זה פרטי התקשרות כגון כתובות מייל ועוד.

מנהלי משאבי אנוש

הפקת דוחות מידע של מנהלי משאבי האנוש בישראל לפי פילוח מוגדר מראש של הלקוח. הכולל רשימה עדכנית של סמנכ"לי ומנהלי משאבי אנוש, מנהלי כוח אדם, מנהלי HR, מנהלי HRBP, מנהלים ארגוניים, מנהלי גיוס והשמה בחברות היי-טק ובחברות גדולות ובכלל זה פרטי התקשרות כגון כתובות מייל ועוד.

מנהלי הדרכה

הפקת דוחות מידע של מנהלי הההדרכה בישראל לפי פילוח מוגדר מראש של הלקוח. הכולל רשימה עדכנית של מנהלי הדרכה ופיתוח עובדים, בחברות היי-טק ובחברות גדולות ובכלל זה פרטי התקשרות כגו

מנהלי רכש

הפקת דוחות מידע של מנהלי הרכש בישראל לפי פילוח מוגדר מראש של הלקוח. הכולל רשימה עדכנית של מנהלי רכש, מנהלי לוגיסטיקה וקניינים מוסדיים בחברות היי-טק, בארגונים, במוסדות ובחברות גדולות ובכלל זה פרטי התקשרות כגון כתובות מייל ועוד.

מנהלי מערכות מידע

הפקת דוחות מידע של מנהלי מערכות מידע בישראל לפי פילוח מוגדר מראש של הלקוח. הכולל רשימה עדכנית של סמנכ"לים, מנהלי מערכות מידע, מנהלי IT, ומנהלי מחשב בחברות היי-טק ובחברות גדולות ובכלל זה פרטי התקשרות כגון כתובות מייל ועוד

מנהלי רווחה

הפקת דוחות מידע של מנהלי הרווחה בישראל לפי פילוח מוגדר מראש של הלקוח. הכולל רשימה עדכנית של מנהלי רווחת עובדים, מנהלי חווית עובד ומנהלים ארגוניים בחברות היי-טק, בארגונים ובחברות גדולות ובכלל זה פרטי התקשרות כגון כתובות מייל ועוד.

מנהלי כספים

הפקת דוחות מידע של מנהלי הכספים בישראל לפי פילוח מוגדר מראש של הלקוח. הכולל רשימה עדכנית של מנהלי כספים וחשבים בארגונים, מוסדות וחברות גדולות ובכלל זה פרטי התקשרות כגון: טלפונים ישירים, כתובות מייל ועוד

מנהלי שיווק ומכירות

הפקת דוחות מידע של מנהלי השיווק והמכירות בישראל לפי פילוח מוגדר מראש של הלקוח. הכולל רשימה עדכנית של סמנכ"לי שיווק, מנהלי שיווק, מנהלי פיתוח עסקי וכדו', גופים עסקיים, ארגונים ומוסדות וחברות גדולות, ובכלל זה פרטי התקשרות כגון כתובות מייל ועוד.

מנהלי לשכה ומזכירות בכירות

הפקת דוחות מידע של מנהלי לשכה ומזכירות בכירות בישראל לפי פילוח מוגדר מראש של הלקוח. הכולל רשימה עדכנית של מנהלות לשכות מנהלים, מזכירות מנכ"ל, מזכירות בכירות, ומזכירות מקצועיות בחברות היי-טק, בארגונים ובחברות גדולות ובכלל זה פרטי התקשרות כגון כתובות מייל ועוד.

שירותים נוספים שאנחנו מספקים לחברות

איתור שיתופי פעולה עסקיים

הפתרון המושלם לאיתור ויצירת שיתופי פעולה עסקיים שירות המאפשר לך לאתר בדיוק רב מפיצים, משווקים ושותפיים עסקים בהתאם לצרכי החברה.

מחקרי שוק ומתחרים

מתמחים בביצוע סקרי שוק מקיפים בשיטות מתקדמות לשם איסוף מידע על בסיס דרישת הלקוח.

שיווק ישיר במיקור חוץ

שירותי טלמרקטינג וטלמיטינג הכוללים תיאום פגישות וקידום מכירות ללידים המתקבלים מקמפיינים ברשת לינקדאין.